Novinky
GSM ovládanie brány

                            Ovládajte aj vy svoju brány, jednoducho, rýchle a bezpečne zo svojho mobilného telefónu jednoduchým prezvonením. Ovládanie sa uskutočňuje len "prezvonením" čísla, neplatia sa teda žiadne telefónne poplatky. Je možné ho...

viac

Obchodné podmienky

Úvod Obchodné podmienky

Objednávka

Zákazník si objednáva tovar prostredníctvom elektronického obchodu tým potvrdzuje záväznosť objednávky a zároveň súhlasí s doleuvedenými obchodnými podmienkami firmy M-TRADE. Potvrdenie objednávky je realizované telefonicky alebo e-mailom po predchádzajúcom elektronickom objednaní. O prijatí objednávky ako aj o vybavení budete taktiež informovaní písomne na Vašu emailovu adresu . Pokiaľ chcete, môžete objednávku zaslať aj písomne na adresu uvedenú v kontaktoch  prípadne zavolajte na kontaktné telefónne číslo, na ktorom Vám radi odpovieme na Vaše otázky.

 

Objednávky je možné uskutočniť i bez registrácie.

 

O registrácii 

,,Vyhlasujeme, že dáta slúžia len pre účely identifikácie pri nákupe vo firme ,,názov firmy,, a nebudú poskytnuté tretím osobám ani inak zneužité. Potvrdením registrácie súhlasím so zasielaním ponukových e-mailov z internetového obchodu firmy ,,nicepohony,, , v súlade so zákonom č. 480/2004 Sb. O niektorých službách informačnej spoločnosti.,,

Ponukové e-maily budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca. Službu zasielania noviniek e-mailom môžete kedykoľvek zrušiť na e-mailovej adrese : info@nicepohony.sk

 

Zrušenie objednávky

Vystavenú ako aj doručenú objednávku môžete zrušiť kedykoľvek pred jej potvrdením bez udania dôvodu. Objednávku môžete taktiež zrušiť, pokiaľ Vám nie je možné zaslať tovar v požadovanom termíne. V prípade zrušenie  už potvrdenej objednávky si predávajúci vyhradzuje právo účtovať storno poplatok vo výške až 20 % z celkovej ceny objednávky. Pri zrušenie objednávky nezabudnite uviesť svoje údaje (meno, priezvisko, email), ako aj číslo stornovanej objednávky. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zrušiť objednávku v prípade, že tovar sa už nevyrába alebo nedodáva, pokiaľ sa výrazne zmenila cena tovaru, alebo náklady na realizáciu prípadne doručenie objednávky sú príliš vysoké. Ak nastane prípadná situácia, zákazník je okamžite kontaktovaný.

Platba

Platby za objednaný tovar sa uskutočňujú s nasledujúcimi spôsobmi:

 • PLATBA PRI OSOBNOM PREVZATÍ: Pri tomto spôsobe platby odberateľ uhrádza tovar pri prevzatí priamo na predajnom mieste.
 • PLATBA PRI DODÁVKE NA DOBIERKU: Pri tomto spôsobe platby odberateľ uhrádza tovar pri prevzatí na pošte alebo kuriérovi SDS
 • PLATBA NA PROFORMA FAKTÚRU: Pri tomto spôsobe platby odberateľ dostáva tovar v určenej dodacej dobe po uhradení predfaktúry.

Spôsob a cena dopravy

Tovar dodávame prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo kuriérom SDS

1. Kuriérom SDS

 • doručenie do 24-48 hod. od naskladnenia
 • adresa doručenia môže byť rozdielna ako fakturačná, tovar je možné doručiť aj do zamestnania resp. prevziatie je možné aj inou osobou ak nebudete zastihnuteľný v štandartnom čase doručovania (9:00-16:00), prípade je monžné uložiť zásielku aj na vašej najbližšej pošte.
 • prepravné náklady po celej SR 8,00 € do maximálnej hmotnosti 30kg, ak sa hmotnosť presiahne účtuje sa cena dopravy z cenníka SDS
 • spracovanie a expedovanie objednávky potvrdíme telefonicky, emailom alebo SMS

2. Poštou

 • doručenie do 2-5 dní
 • poštou expedujeme iba listové zásielky do maximálne 2 kg.
 • prepravné náklady po celej SR 4,50 €
 • cenu za dopravu do ČR alebo zahraničia poskytne emailom
 • spracovanie a expedovanie objednávky potvrdíme telefonicky alebo emailom

Dodacie podmienky

Objednaný tovar sa snažíme zaslať v najkratšom možnom termíne. Termín dodania závisí od druhu objednaného tovaru. Dodacie lehoty sa snažíme pravidelne sledovať a predchádzať nedorozumeniam. Objednaný tovar, ak náhodou medzičasom nebol vypredaný, zvyčajne zasielame nasledujúci deň po obdržaní objednávky formou dobierky. Dodací termín je závislý od rýchlosti pošty resp. kuriéra.

Obvykle sa jedná približne o dva až tri dni.

Tovar je možné zakúpiť aj priamo v našej kancelárií.
Objednávku od zákazníka preverujeme podľa uvedenia kontaktu: mailom alebo telefonicky. Po potvrdení objednávky a určení spôsobu doručenia Vám bude tovar spolu s dokladom o zakúpení dodaný v čo najkratšej možnej dobe.

Záručné lehoty a reklamačný poriadok

 1. Reklamovať je možné len tovar zakúpený a zaplatený v spoločnosti M-TRADE
 2. Pri uplatnení reklamácie je odberateľ povinný doručiť reklamovaný tovar čistý, mechanicky nepoškodený v originálnom balení vrátane manuálov, inštalačných médií, kópie dodacieho listu a záručného listu alebo faktúry.
 3. Pri odovzdaní tovaru je potrebné vyplniť „Záznam o reklamácii“.
 4. Oprávnená záručná reklamácia je bezplatná. Pri neoprávnenej reklamácii je odberateľ povinný uhradiť náklady vzniknuté riešením tejto reklamácie.
 5. Predajca si vyhradzuje právo predĺžiť dobu na vybavenie reklamácie pri tovaroch, ktoré je potrebné zaslať na opravu výrobcovi, na dobu nevyhnutne potrebnú k tejto oprave.

Vrátenie tovaru

V prípade nákupu tovaru cez elektronický obchod  má odberateľ právo v zmysle ustanovenia § 12 zákona o ochrane spotrebiteľa (zákon č. 108/2000 Z.z.) vrátiť tovar do 7 pracovných dní bez uvedenia dôvodu odo dňa prevzatia tovaru resp. zmluvy. Vrátenie tovaru musí byť dokladované dokladmi o kúpe tovaru ako i žiadosťou o odstúpení od zmluvy / vrátení tovaru doručenej v uvedenej lehote (zašlite ho späť na našu adresu ako doporučený, poistený balík ,nie dobierkou).Tovar musí byť nepoškodený bez viditeľných známok používania, softwareové produkty, audio a video záznamy, disky, fóliovaná literatúra a.p. musí byť v pôvodnom balení bez porušenia obalov a ochranných nálepiek. Odberateľ nemôže bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy / vrátiť: poskytnuté služby, ak sa služba začala plniť pred uplynutím lehoty 7 pracovných dní, tovar ktorý bol zhotovený podľa požiadaviek odberateľa, tovar ktorý vzhľadom na jeho vlastnosti nemožno vrátiť ako napr. počítačové programy ktoré odberateľ rozbalil... Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme prevodom na Váš účet a to najneskôr do 15 pracovných dní od odstúpenia od zmluvy. V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme žiaľ môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.

Info

Garážové brány, brány, pohony na brány

Predávame kvalitné a overené pohony pre garážové brány pre posuvné brány a pre krídlové brány.

Pohony NICE, V2 Calypso, KEY, Proteco sú talianské pohony s overenou spoľahlivosťou, kvalitou a hlavne s dostuponou cenou.

Dodanie tovaru

Copyright 2013 - 2024 © nicepohony.sk